czwartek, 23 stycznia 2014

BTOB - Zakupy (MINHYUK)


Scenariusz dla mojej Miyako <3 
Mam nadzieję,że Ci się spodoba;)
Minęło parę dni od przyjazdu do Koreii. Nie mogłaś przyzwyczaić się do tutejszego języka. Byłaś tak zawzięta że codziennie ćwiczyłaś a nawet zapisałaś się na kursy. 
Szło Ci doskonale. Coraz bardziej cieszyłaś się ze swojego pobytu w Korei. 
Dzisiejszego dnia miałaś wolne od szkoły,chciałaś mieć ten dzień dla siebie. Postanowiłaś,że wybierzesz się na zakupy.
Wstałaś szybko i poszłaś do łazienki się ogarnąć.Ubrałaś się w swoje ulubione rurki i sweterek. Potem zrobiłaś delikatny makijaż,pokręciłaś lekko włosy i wyszłaś.
Chodziłaś od sklepu do sklepu. Kupiłaś sobie pare ciuszków,kosmetyków i kilka pierdółek. 
Gdy już miałaś wychodzić wpadłaś na ciemnowłosego chłopaka. Zachipnotyzował Cię swoim słodkim spojrzeniem. Przez niego upuściłaś torby z zakupami. Pomógł Ci pozbierać rzeczy. Zaskoczona jego rakcją wydusiłaś z siebie kilka słów.
-Nie trzeba. Poradzę sobie.-zaczęłaś 
-Ale ja nalegam -zaśmiał się 
-Jestem Miyako a Ty?-uśmiechnęłaś się
-Minhyuk ale mówią na mnie Pan słodki -zaśmiał się
-miło mi.. -kiwnęłaś głową
-pójdziemy się przejść?- spytał na co Ty sie zarumieniłaś.
Odpowiedziałaś kiwając głową na ''tak''.
Minhyuk opowiadał Ci o swojej pracy,o tym co robi w wolnym czasie,czym się interesuje.Słuchałaś go z zaciekawieniem. 
Po drodze poszliście na bubble tea. Nie było zbytnio ludzi,więc spokojnie mogliście posiedzieć i porozmawiać.Gdy już wyszliście Minhyuk zaproponował Ci wypad do centrum handlowego. Bez wachania zgodziłaś się.
Weszliście do jakiegoś sklepu. Na Twoje nieszczęście był to sklep z gadżetami dla par. Chłopak biegał od półki do półki. Był wniebowzięty. Skorzystałaś z okazji i przystanęłaś.
-masz dziewczynę? -spytałaś cicho
-nie mam. -odpowiedział z uśmiechem
Czułaś jak się rumienisz,dlatego szybko się odwróciłaś.Podszedł do Ciebie i pokazł dwie koszulki. Były koloru białego i sprzodu miały napisy : '' I love my boyfriend'' a na drugiej '' I love my girlfriend '' ... Spojrzałaś na niego ze ździwieniem. 
-Ładne są - odparłaś
-Dlatego je weźmiemy. Co Ty na to? -zrobił słodkie oczka
Spojrzałaś na niego i zrobiłaś wielkie oczy. 
-nie trzeba -uśmiechnęłaś się 
Chłopak i tak zrobił swoje. Zapłacił za dwie i kazał Ci ją ubrać. Za nim się zorientowałaś chłopak miał ją już na sobie. Wyglądaliście jak para. Ludzie na ulicy mówili Wam że ładnie razem wyglądacie. 
Minhyuk odprowadził Cię do domu. Gdy już byliście przy bramce chłopak nachylił się nad Tobą i pocałował. Trwało to chwilę,choć chciałaś żeby ta chwila trwała wiecznie.
-Świetnie się dziś bawiłem -wyszęptał i mocno Cię przytulił po czym pocałował w czoło. 
Pocałowałaś chłopaka w policzek i weszłaś do środka.Szybko pobiegłaś do okna żeby go jeszcze zobaczyć. Chłopak wyciągnął z torby jakąś kartkę i zaczął coś tam pisać,potem odwrócił ją do Ciebie.
Ujrzałaś słodki napis  ''Saranghaeyo. Śpij dobrze <3 ''
Szybko zeskoczyłaś z parapetu i dorwałaś białą kartkę. Napisałaś to samo co chłopak. Potem mu pomachałaś i puściłaś buziaka. Chłopak uśmiechnął się po czym odszedł.
Na następny dzień umówiliście się i miałaś okazję poznać resztę zespołu. Czułaś się szczęśliwa. 


5 komentarzy:

 1. Ojejku ;_; Kocham to! <3 Pjenkne! Aish. Mój Hyukie <3 Kocham kocham kocham. Kocham Ciebie, jego i ten scenariusz. Takie suodkie :3 Uwielbiam Cię. Komawo Saki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah, szczerze to nie lubie akcji typu poznanie i od razu miłość, ale z reką na sercu piszę, że to mi przypadło do gustu. Może to z powodu Minhyuka xD
  Ale scenariusz ogólnie bardzo słodki. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisane fajnie ale nie lubię opowiadań w których bohaterowie poznają się dopiero i już mówią że się kochają -.- To niema sensu ale okej...

  OdpowiedzUsuń